top of page

DAG 6: Laat de zon in je piratenhart

De piraten kwamen deze voormiddag terecht op een zandbank. Hier moesten ze het opnemen tegen gevaarlijke apen. Gelukkig waren onze leden sneller en sterker!! Eens terug aan boord, stond de kookploeg klaar met lekkere macaroni met kaas, hesp en broccoli.


In de namiddag werd er in de modder geravot door de jimmers en simmers. De andere groepen zochten ook het mooie weer op in het bos of de wei.


In de avond was het tijd voor een overheerlijke barbecue. Daarna toverden onze leden de kampwei om tot een heus verkleedfestijn. De kimmers zorgden voor een leuke show in de Kim dancebar. Tijdens de pauze konden de leden genieten van een bakje met nacho’s en kaassaus.


Ondertussen is het stil op de kampwei en gaan onze leden verder dansen in hun dromen. Het kamp begint jammer genoeg al te korten maar we kijken enorm hard uit naar de komende dagen!Opmerkingen


Uitgelichte berichten
Kom later terug
Gepubliceerde posts zullen hier worden weergegeven.
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page